Karaparaaskdizi.com

Kara Para Aşk 13.Bölüm Sezon Finali bu akşam yayınlanıyor sevgili dizi fanları. Bu sayfadan sezon finalini izleyebilirsiniz.

Sevgili fanlar bildiğiniz gibi geçen hafta yayınlanan bölümde Ömer, Elif’i ekmiş ve emek davetine gitmemişti. Elif ise bu duruma çok bozulur ve Ömer ile sevgili olamayacaklarını anlar artık. Zaten Bahar’da pusuda beklemekte ve Elif ile Ömer aşkının hiç bir zaman olamayacağını sürekli Bahar’a söyler. Ömer ne kadar Elif ile konuşmak istesede Elif kabul etmez ve Ömer’e artık arkadaş bile olamayacaklarını söyler. Ömer onun bu sözleri karşısında yıkılır ve ne yağacağını bilemez. Hele birde Elif’i Levent’i yanında görünce iyice deliye döner ve Levent’in karşısına bir kaya gibi çıkıp ben Elif’in sevgilisiyim ve onu benden alamazsın der. Ömer’in bu aşk itirafı Elif’i çok şaşırtır ve çok hoşuna gider.

Zerrin ise bildiğiniz gibi Aslı’yı uyuşturup haberi olmadan çocuğuna kürtaj yaptırmıştı geçen bölümde. Fakat Aslı bu hafta uyanıp kürtaj olduğunu öğrenince deliye döner ve annesi Zerrin’e bir ktil olduğunu söyler. Zerrin işlerin yolunda gittiğini düşünürken Aslı’nın bu tavrı onu ok eder. Kara Para Aşk Dizisi

Metin ile Nilüfer aşkı ise bir ileri iki geri gitmektedir. Nilüfer cdyi izleidkten sonra Metin’in karşısına çıkar ve bir açıklama bekler. Metin ise cdyi onun izlemesinden dolayı çok rahatsızdır ve bir açıklama yapmak zorunda kalacaktır. Tayyar ise Nilüfer Metin aşkını araştırmaktadır. http://www.karaparaaskdizi.com/

Öte yandan Taner, Tayyar’ın adamlarından dayak yedikten sonra kaçıp polise sığınır. Polis ise onu katil olarak aramaktadır zaten. Kamera görüntüleri Taner’in katil olduğunua işaret etsede, Ömer böyle düşünmemektedir.

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s